по русски

AKCIJA tikai
26.08. - 06.10.2019.

Lasīt kampaņas noteikumus

Loterijas atļaujas Nr.: 5874

Ok

Balvas

Liepupes muiža

Liepupes muiža ir ar mīlestību radīta vieta. Pēc astoņus gadus ilgas restaurācijas Liepupes muižas nams ir atguvis vācu arhitekta H. Pīranga cildināto izskatu. Neskatoties uz apjomīgajiem atjaunošanas un restaurācijas darbiem, namā ir izdevies saglabāt senatnīguma elpu.

Tikai piecu kilometru attālumā no Liepupes muižas atrodas Vidzemes jūrmala, ar skaistu baltu pludmali un fantastisku saulrietu. Liepupes muižu ieskauj 3,5 ha liels ainavu parks, kas atrodas blakus ezeram.

Muižas apartamenti ieturēti romantiski elegantā lauku stilā – sienas grezno ekskluzīvā britu zīmola Sanderson tapetes, istabās ir īstu koka dēļu grīda. Luksus ir it visā – to var baudīt gan ērtajos matračos ar satīna gultas veļu, gan vannasistabās ar īstām čuguna vannām un tām pieskaņotu ekskluzīvu aprīkojumu.

Muižas viesnīca ir ieguvusi piecu zvaigžņu sertifikātu un tā piemērota viesiem, kuri ciena komfortu un lauku eleganci. Personiska attieksme, omulība, elegance un izsmalcinātība ir vārdi ko Liepupes muižai velta gan viesi, gan nozares profesionāļi.

Rūmenes muiža

Rīgas pieczvaigžņu viesnīcas Hotel Bergs privāto lauku rezidenci Rūmenes muižu pievilcīgu dara ne tikai vēstures elpa, bet arī dažādas aktīvās atpūtas iespējas. Tā atrodas Kandavā, vienā no Latvijas gleznainākajiem reģioniem.

Muiža atrodas privātā ezera krastā, to ieskauj septiņus hektārus liels ainavu parks. 2009.gadā pabeigtā vērienīgā pārbūve saņēmusi Latvijas arhitektūras augstāko apbalvojumu. Ozolkoks, dolomīts, daudz gaismas, antīkas mēbeles, senajās velvēs nemanāmi iebūvētas vismodernākās tehnoloģijas – tā īstenotas arhitektes Zaigas Gailes ieceres.

Esat aicināti iekāpt laika mašīnā, izbaudot Baltijas muižniecības ikdienu 19. gadsimta neogotikas pilī, kuras nomierinošā gaisotne atbilst Ziemeļeiropas lauku apgabalu rimtajam dzīves ritmam.

Cienot viesu mierpilnu atpūtu muižas noslēgtībā, apskatei un nakšņošanai Rūmenes muiža pieejama tikai iepriekš saskaņotos datumos.

Mālpils muiža

Mālpils muiža ir izcils 19. gadsimta klasicisma arhitektūras piemineklis – plašs baroka stila parks, gleznaina dabas ainava, dīķis, kurā čalo strūklaka un zied ūdensrozes.
Mālpils muižā ierīkota luksus klases dizaina viesnīca un atrodas viens no labākajiem restorāniem Latvijā. Muižas greznās zāles un halles ir lieliski piemērotas kāzām, īpašām svinībām, kā arī semināriem un banketiem.

Šī ir vieta izsmalcinātas gaumes un augstas kvalitātes cienītājiem, kuri vēlas baudīt nesteidzīgu atpūtu, vienlaicīgi gūstot prieku no apkārt esošajām mākslas un vēstures vērtībām. Šī ir vieta skaistiem mirkļiem.

Skrundas muiža

Skrundas muiža atrodas pašā Kurzemes sirdī. Tās atrašanās vietu var raksturot ar trīs vārdiem: skaista, sasniedzama un eleganta. Skaista, jo tā atrodas Ventas upes krastā, ar gleznainu ainavu fonā.

Sasniedzama, jo nokļūšana ir vienkārša – no Rīgas–Liepājas šosejas aizvijas labiekārtots ceļš līdz pašām muižas namdurvīm. Eleganta, jo muižas vēsturiskā atmosfēra un iekārtojums piešķir svinīgu auru.

Muiža ir slavena ar savu restorānu, ko mēdz dēvēt par vienu no labākajiem ārpus Rīgas. Tā veiksmes atslēga – sadarbība ar pieredzes bagātiem pavāriem, kuru vārdi zināmi visā Latvijā, vietējie produkti, kas iepirkti no tuvējiem zemniekiem, un Latvijas kulinārā mantojuma pārvēršana mūsdienīgās variācijās.

Villa Santa

19. un 20. gadsimta mijā Cēsīs, Gaujas krastā, priežu meža ielokā, krievu aristokrāti uzcēla villas ģimeņu atpūtai. Latvijas pirmās brīvvalsts laikos tās kļuva par rehabilitācijas centru. Savukārt deviņdesmitajos gados, kad slimnīcu likvidēja, villas nonāca Cēsu pašvaldības īpašumā un desmit gadus bija slēgtas. Līdz 2014. gadā tās iegādājās izdevniecība Santa un pārbūvēja, 2017. gadā atklājot viesnīcu Villa Santa.

Sešus hektārus lielajā teritorijā atrodas trīs dzīvojamās villas ar restorānu, viesību zāle Tilta māja, sens ābeļdārzs un atjaunota koka lapene. Numuros radīta gaiša un viegla noskaņa, kas raisa asociācijas ar vasaras brīvdienām, bērnību un tās bezrūpību, ar atgriešanos kādā skaistā, romantiskā pagātnē.

Respektējot villu kādreizējo lomu – vasarnīcas funkciju – un sākotnējo veidolu, fasādes apdarē izmantots koka dēlīšu apšuvums. Kokgrebumu fragmenti rekonstrukcijas gaitā maksimāli pietuvināti paraugam no senām fotogrāfijām un saglabātajiem elementiem.
Tilta māja – unikāls arhitektūras paraugs – ir viesību zāle ar īpašu akustiku uz tilta pāri gravai un ūdenstilpnei.

Savukārt SPA zona ar iedvesmojošu skatu uz meža nogāzi piešķirs harmoniju ne tikai ķermenim, bet arī dvēselei.

Laimētāji

30

Aug
 • Ikars Niezers 58/55944

  100 eur

02

Sep
 • Zane Biteniece 362/126934

  Skrundas muiža

06

Sep
 • Līga Rubene 148/96581

  100 eur

13

Sep
 • Natalja Potapova 162/78121

  100 eur

16

Sep
 • Janīna Saveljeva 301/127568

  Rūmenes muiža

20

Sep
 • Kristīne Luca 00382503

  100 eur

27

Sep
 • INESE ABRAMOVIČA 539/47484

  100 eur

30

Sep
 • Līga Riekstiņa 208/37118

  Villa Santa

04

Oct
 • Inese Šenberga 151/23566

  100 eur

07

Oct
 • Zanda Utāne 381/116657

  Villa Santa